Elektronik sigara Antalya bayisi olarak sizlere orijinal e sigara modellerini sunmaktayız. Ürünlerimiz Antalya içi ve diğer tüm ilçelerde aynı gün kargolanmaktadır.


Elektronik sigara Antalya bölgesinde olan müşterilerimiz için tamamen orijinal ürün kontrolü yapılarak ulaştırılmaktadır. Satışını yaptığımız cihazları incelemek için ürün içerisinde yer alan okları takip edebilirsiniz. Sigara tiryakiler için vazgeçilmez keyif içecekleri arasında yer almaktadır. Son zamanlarda sigaraya yapılan zamlar birlikte bu keyif az olsa kaçmaya başladı. Bu noktada tiryakilerin imdadına e sigaralar yetişmektedir.

Elektronik Sigara Antalya Kepez Muratpaşa Lara ve Diğer Tüm İlçelerde

İçerisinde belirli miktarda nikotin bulunan sıvının pil enerjisi ile ısınması suretiyle buharlaşması ve bunun kullanıcılar tarafından solunmasına imkan sağlayan takışabilir ekipman olarak tanımlanmaktadır. Tiryakiler hem kolay taşınabilir hem de ergonomik olması açısından elektronik sigara kullanımını daha çok tercih etmektedirler. Geleneksel sigara kullanımından vazgeçen tiryakiler bu cihazları kullanmaya her geçen gün yönlenmektedir.

elektronik sigara antalya

Antalya Elektronik Sigara Bayisi Olarak Aynı Gün Kargo Çıkarıyoruz

Cihazlar kısıtlı ve az miktarlarda belirli satış bayisi ile satışı bulunsa da yoğun satışlar internet üzerinden online işlemler ile gerçekleştirilmektedir. İnternet üzerindeki satışlarda kullanıcıların tercihlerine cevap verebilecek miktarlarda geniş yelpazede ürünler mevcuttur. Bu nedenle kullanıcılar daha çok internet sitemizi tercih etmekedirler. Alışveriş tercihini internet üzerinde yapılacak bölgesel bir arama ile bölgenize bu satış hizmetini veren kuruluşlardan biriyiz. Antalya elektronik sigara bayisi olarak ürün çeşitlerimizden en iyilerini ve orijinalleriniz sizin için sunmaktayız.

Elektronik Sigara Antalya İlindeki Müşterilerimiz İçin Orijinal Yedek Parça Çeşitleri

Günümüzde bir çok alışveriş listeme ekle ile güvenli olarak internet üzerinden yapıldığını düşündüğümüzde satın alım işleminin de güvenli şeklide online olarak internet üzerinden yapılabileceğini değerlendirmek mümkündür. Yine İnternet üzerinden salt likit olarak yapılan online olarak yapılan alışverişlerde detaylı ürün incelemesi kolaylıkla yapılabilmektedir. Kullanıcı yorumları ve puanlarına da bakarak en iyi ürün en iyi fiyata alma imkânını kullanıcılara sunulmaktadır. Ancak Antalya ilinde bu hizmeti almak isteyenler pod sigara Antalya şeklinde bir araştırma yapabilirler.

Klasik Tütüne Göre Avantajları Nelerdir?

Elektroniklerin klasiğe göre avantajlarını şöyle sırlayabiliriz;

 • Katran zif gibi zararlı maddeler oluşturmaz
 • Kolay ve hızlı nikotin dozajlıma
 • Kullanıcı tercih ve zevklerine göre şekil alan aromalandırma imkânı
 • Kolay ve hızlı ateşleme
 • Ekonomik Kullanım
 • Sıfır atık (kül vb. atık yok)
 • Rahatsız edici türün kokusu yoktur

Kül tablalarını, çakmakları, rahatsız edici tütün kokularını unutun. Bu avantajlarla birlikte geleneksel bir sigaradan alınan keyif hissi elektronikten de aynı ölçüde alınabilmektedir. Keyfini Antalya one hit ile kolayca yaşayabilirsiniz.

Yedek Ekipmanları Nelerdir?

Batarya veya pil den oluşan güç kaynağı, atomizer haznesi, coil, likit gibi ekipmanlardan oluşmakladır. Cihazlarda aranan özellikler kullanıcı tercihlerine göre şekillenmektedir. Kullanıcılar salt likit Antalya araması yaparak bölgesinde bu hizmeti alabilmektedir. Yeni başlayanlar genellikle şarjlı olanları tercih ederken, ürünü uzun süredir kullanmakta olanların tercihi ise pilli modeller olabilmektedir. Likit temini eğer ki Antalya ilinde iseniz Antalya salt likit şeklinde bir araştırma yaparak ekipmanlarına ulaşma imkânını bulabilirsiniz.

E Sigara Nasıl Çalışır?

Elektronik sigaralar ihtiyaca göre şekillenen batarya atomizer hazne ve coil gibi bileşenlerinin kullanıcı tarafından ateşlenmesi ile çalışır. Coil bataryadan aldığı enerji ile buharlaştırma işlevini yerine getirmektedir. Bu nedenle ana unsur olarak bataryanın gücü ve ömrü son derece önemlidir. Elektronik likit haznesine bağlı durumdaki coilleri çevreleyen pamuk likiti emer, bu esnada ürünün ateşleme tuşuna basıldığında coil ısınır ve likit buharlaşması başlar. Oluşan bu buhar ağızlık kısımdan kullanıcı tarafından çekilir ve sistem bu şekilde işlevini yerine getirmiş olur. Elektronik sigara temel malzemesi olan likitin temini sigara Antalya likit şeklinde araştırma yaparak temin edilebilmektedir

Yeni Başlayanlar İçin Alışveriş Pratik Bilgiler

Bir şeye yeni başlamak beraberinde birçok beklenmedik durumları da getirebilmektedir. Yeni başlayan veya başlamayı düşünen kullanıcıları için pratik bilgileri şöyledir;

 • Güvenilir bilinen yerden ürün satın almak elektronik sigaraya geçişte en iyi başlangıç olacaktır
 • Kaliteli ve ihtiyacı karşılayacak yeterli miktarda nikotin oranı olan elektronik likit kullanılması son derece önemlidir. Bu hizmeti likit Antalya elektronik sigara temini ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz.
 • Geleneksel sigara ile mukayese edilirken e cihazlardan birebir aynı tadı beklemek doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Ancak doğru oranda nikotin ve zevkinize uygun aroma tercihi ile alınacak keyfi arttırarak geleneksel sigarada ki keyfini alma imkânı yakalamış olursunuz
 • Normal sigara ile çekiş şekilleri farklıdır. Sigarada kısa ve yoğu çekiş yapılırken elektronik sigarada ise çekiş, 3-4 saniye gibi daha uzun ve daha yumuşak olduğu kullanıcılar tarafından bilinmesi gereken önemli hususlar arasında yer almaktadır.
 • Coilin çekiş hazzını etkileyen önemli bir ekipman olduğundan yedeğinin bulunması ve düzenli olarak değiştirilmesi gerekir.
 • Cihaza coilin takılması işlemi ile birlikte hazneye likit doldurulur bu likitlerden hugo likitleri likit antalya hugo toptan ve parkende temini mümkündür. Sonra ateşleme tuşuna basmadan 5-10 dakika gibi bir süre beklenir. Bu yapılan işlem ile yanık bir tat alma riskini ortadan kaldırılmış olacaktır. İhtiyaca göre likitler farklı aromada olmakla birlikte wonder likit antalya  kullanıcılar tarafından araştırılmaktadır.
 • İlk kullanımlarda e sigarayı yoğun kullanma ihtiyacınız olabilir endişelenmeyin bu gayet normal bir durumdur. Zamanla nikotin etkinliğini optimum seviyede ayarlama imkanı bulacaksınız ve bu sorunda ortadan kalkmış olacaktır.
 • Nikotin etkinliğinde sorun yaşamamak için nikotin seviyenizi en iyi şeklide ayarlamaya çalışın.

Elektronik sigara Antalya satış bayisi olarak diyoruz ki, sigara bir keyif içeceğidir, dolaysısıyla aynı keyfi farklı elektronik likitler kullanarak elektronik sigara kullanımında da yaşamak mümkündür. Farklı likitlerin temininde likit antalya one araştırması yapılması yerinde bir davranış olacaktır

Sağlık Açısından Elektronik Sigara

Geleneksel sigaraya göre katran zif gibi maddeler oluşmadığından elektronik sigara çeşitleri kullanımına başlayanların belli bir zamandan sonran nefes alma vermesinin rahatlaması, tat duyusunda iyileşme, iştahın açılması, yüzde parlaklık ve canlılık görüntüsü gözlemlenmektedir. Kronik hastalıkların şiddetinde azalma da görülmektedir. Ancak burada önemli olan husus hamile olan veya olma ihtimali olanların nikotin ekle işlemli elektronik likitlerden uzak durması sağlık açısından son derece önemlidir.

Çevreye Etkisi Nedir?

Özellikle geleneksel sigara kullanımından meydana gelen tütünün o kötü kokusu yoktur. Ayrıca kül ve izmarit gibi atıklar olmadığından tamamen çevre dostu olarak değerlendirilmektedir. Elektronik sigara fiyatları marka model ve pil durumu hazne büyüklüğü gibi birçok değişken ile değerlendirildiğinde; geniş yelpazede fiyat aralığında satışı yapılmaktadır.

Elektronik sigara Antalya bayisi olarak Örnek verecek olursak smok AL85 Kit 85W Elektronik Sigara mod modeli 480,00 TL ile 550TL arasında satışı bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Diğer taraftan kullanıcı istek ve tercihlerine göre fiyatlar 200TL den başlayıp 1500TL-2000TL kadar çıkabilmektedir. Bu durumda ihtiyaca cevap verebilecek kaliteli ürün almak elektrik sigara keyfine keyif katan bir yaklaşım olacaktır.

Elektronik sigara Antalya bayisi olarak e sigara alırken yedek parça durumu mutlaka değerlendirilerek satın alınmalıdır. Unutmayı ki yedek parça temini olmayan temin edilemeyen her ürün çöpe gitmeye mahkûmdur. Bu da sizin paranızın çöpe gideceği anlamına gelmektedir. Parçası kolay temin edilebilin sürekli kullanıma uygun orijinal ürünlerden satın almak son derece önemlidir.

Elektronik sigarlardaki yedek parça ve malzemeleri şöyle sırlayabiliriz

 • Pil-batarya
 • Atomizer
 • Şarj cihazı
 • Coil
 • Atomizer camı
 • Ağızlık
 • Boş şişe
 • Vape band

Tel Pamuk diğer aparatlar şeklinde sırlamak mümkündür. Bu yedek parçalarında cihaz uyumlu olması ve güvenilir satış noktalarından temin edilmesi E sigara kullanıcıların dikkat etmesi gereke önemli noktalardan bir tanesidir.

Yeni Nesil Elektronik Sigaralar Nelerdir?

Gelişen teknoloji ve kullanıcı isteklerine göre şekillenen Antalya elektronik sigaraların her geçen gün pod mod gibi yeni nesilleri çıkmakta ve satışa sunulmaktadır. Kullanımı ve taşıma kolaylığının yanında E sigara Antalya ili ve ilçelerinin tamamına gönderim kolaylığı sağlıyoruz. Ergonomik ve sağlam yapısıyla pod sistemler yüksek performansa sahip olması kullanıcılarda satın alma isteği uyandırmaktadır.